Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

  • چین Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری
مارک های SUGULONG
تعداد کارمندان 120~150
فروش سالانه 1.2billion-1.3billion
سال تاسیس 1996
صادرات کامپیوتر 80% - 90%

معرفی

SUGULONG یک تولید کننده حرفه ای از قفسه های سوپر مارکت، دندانه دار کردن تجهیزات انبار و برای سوپر مارکت ها و زمینه لجستیک است. این شرکت در سال 1996 تاسیس شد و اشغال بیش از 20،000 متر مربع. آن را بسیار بین المللی برای ارائه محصولات با طراحی های ابتکاری و کیفیت برتر مشهور. محصولات محبوب در سراسر جهان در کشورهای متحد بشریت مقرر گردیده، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئد، استرالیا، ژاپن، کره و غیره.

SUGULONG یک تیم حرفه ای و پر انرژی از تحقیق و توسعه در خدمت مشتریان خود، که در استخدام آخرین نرم افزار حرفه ای CAD و SolidWorks. محصولات طراحی شده اند ساخته شده و تست شده توسط تیم تیم نمونه و کنترل کیفیت قبل از رسیدن به مرحله تولید برای ایمن کردن با کیفیت بالا.

کنترل کیفیت و آزمایش از مواد خام استفاده می شود برای حفظ کیفیت محصولات SUGULONG است. روند دقیق کنترل کیفیت است که با مواد اولیه شروع انجام شده است. ماشین آلات پردازش فلزات از طریق مهر زنی، خم، جوش، تشکیل و پرداخت که در طی آن تمام مشخصات دقیقا ملاقات می کند. بررسی رنگ، درخشش، و قدرت چسبندگی به دقت در طول فرآیند پوشش قدرت با استفاده از آزمایش ضربه و اسپری نمک تست خوردگی انجام شده است. تمام این مراحل لازم برای اطمینان از بهترین کیفیت محصولات ما هستند.

SUGULONG همواره به پیروی از نوآوری و فن آوری های مدرن برای رسیدن به دقت و بهره وری با استفاده از تکنولوژی بالا و تجهیزات خودکار می باشد. SUGULONG کار کرده است در یکپارچه سازی پردازش فلز را به خطوط تولید. سیستم پوشش پودر به قبل سازگار با محیط زیست و پوشش اسپری اصطکاک به جای پوشش اسپری الکترواستاتیک به بالا بردن بهره وری تولید و بهبود کیفیت پوشش به روز رسانی شد.

SUGULONG کننده بسیار مشهور در قفسه سوپر مارکت و دندانه دار کردن ذخیره سازی برای تداوم ارائه محصولات با کیفیت بالا با بهبود بهره وری تولید است. تجربه در حال توسعه و دستاوردهای SUGULONG اند بسیار شناخته شده است و به طور گسترده ای توسط دولت محلی محبوبیت.

با توجه به "کیفیت در دست، مشتریان در قلب" به عنوان روح عامل، SUGULONG از سراسر جهان استقبال مشتریان.

SUGULONG برای شما آرزو یک روز خوب!

خیلی ممنون!

تاریخ

کارخانه قدیمی

کارخانه جدید

سرویس

SUGULONG یک تیم حرفه ای و پر انرژی از تحقیق و توسعه در خدمت مشتریان خود، که در استخدام آخرین نرم افزار حرفه ای CAD و SolidWorks.

کنترل کیفیت و آزمایش از مواد خام استفاده می شود برای حفظ کیفیت محصولات SUGULONG است. روند دقیق کنترل کیفیت است که با مواد اولیه شروع انجام شده است.

SUGULONG همواره به پیروی از نوآوری و فن آوری های مدرن برای رسیدن به دقت و بهره وری با استفاده از تکنولوژی بالا و تجهیزات خودکار می باشد.

SUGULONG کننده بسیار مشهور در قفسه سوپر مارکت و دندانه دار کردن ذخیره سازی برای تداوم ارائه محصولات با کیفیت بالا با بهبود بهره وری تولید است.

تیم ما

ما یک خانواده هستیم، ما با هم کار می کنند!
تولدت مبارک به همه!
اهدای خون بدون پرداخت
کریسمس مبارک!
پیام بگذارید